Masáže

Ceník masáží

Masáž zad a šíje 25 minut 340 Kč
Relaxační masáž 55 minut (celé tělo zezadu) 580 Kč
Sportovní masáž 55 minut 600Kč
Masáž lávovými kameny 55 minut (celé tělo zezadu) 690 Kč

Dopřejte si u nás odpočinek, uvolnění a život bez bolesti zad, šíje, ramenou a dalších. V naší nabídce naleznete spoustu masáži a relaxačních procedur, které jsou vhodné pro všechny věkové skupiny. Nechte své tělo a mysl relaxovat a svěřte se do odborných a profesionálních rukou masérů, kteří Vám pomohou uvolnit každý sval a navodí Vám pocit naprosté relaxace a úlevy od všedních starostí a stresu. Navštivte nás a přesvědčte se o tom sami.

Lze zakoupit i dárkové poukazy (na jednotlivé masáže) pro své blízké.

Nabízíme tyto masáže a procedury:

Relaxační masáž

je určena pro odpočinek a uvolnění celého těla a také mysli. Jemné a pomalé hmaty harmonizují nervový systém, podporují detoxikaci organismu, nabijí Vás novou energií, pomohou Vám se uvolnit. Relaxační masáž je nejen uklidňující, ale také Vás zbaví bolestí hlavy, nespavosti a psychického napětí.

Masáž lávovými kameny

je spíše relaxační (vychází z čínského učení o energetických drahách lidského těla). Kameny prohřáté na 38-40°C uvolňují unavené svaly a klouby a jejich účinek může přetrvávat až několik dní. Také pomáhají s léčbou revmatismu, křečí, nespavosti, bolestí hlavy a lymfatického oběhu a díky tomu působí i proti celulitidě a krásně omlazuje pokožku.

Sportovní masáž

napomáhá k prohřátí svalů a navození vyšší svalové aktivity. Jedná se o masáž, která je prováděna silným tlakem.

Masáž zad a šíje

je vhodná pro muže i ženy. Může pomoci k odstranění bolesti hlavy. Především však působí na uvolnění stresu a životních problémů, snižuje kožní napětí, zamezuje prohlubování vrásek, prokrvuje podkoží a posiluje krevní a lymfatickou cirkulaci.

Kudyznudy.cz - tipy na výlet